Jesteśmy firmą, dla której wartości i słowo “misja” nie są tylko pustymi słowami.

Dostarczamy produkty i rozwiązania poprawiające jakość życia. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego oraz wytwarzamy i dystrybuujemy specjalistyczne suplementy diety.

Havac Sp. z o. o. działa na rynku od 2012 r. Jesteśmy dystrybutorem wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego dla sektora publicznego oraz prywatnego a także producentem środków spożywczych. Zajmujemy się m.in. obsługą rynku medycznego, farmaceutycznego i żywieniowego.

Naszym celem jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości produktów poprawiających komfort życia. Dostarczane przez nas produkty medyczne są stosowane i uznane na całym świecie. Posiadają wymagane prawem certyfikaty i zaświadczenia.

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy na rynku farmaceutycznym i medycznym mają wieloletnie doświadczenie. Za najważniejsze uznają rzetelność i terminowość. Dzięki najwyższej jakości oraz innowacyjności dostarczanego sprzętu i produktów zyskaliśmy uznanie naszych klientów.

Do tej pory współpracowaliśmy ze światowymi liderami takimi jak Boston Scientific Co., Lombard Medical LTD, Easyway GmbH oraz polską spółką Hexanova.

Działamy w obszarze CRM (Cardiac Rhythm Management), elektrofizjologii, radiologii, przeciwdziałania niepłodności (ginekologii).

 • Wyroby medyczne oraz suplementy diety
  wspomagające zachodzenie w ciążę

  Dr Bocian

  to specjalista od szczęśliwych poczęć. To pierwszy kompletny zestaw koncepcyjny dla par, składający się z suplementów diety i wyrobów medycznych. Dla tych, którzy czekają na swoje własne, najważniejsze w życiu szczęście - na własne dziecko. Dla tych, którzy chcą dobrze przygotować swoje organizmy do ciąży i zapłodnienia. Przejdź na stronę http://drbocian.pl
 • Wyrób medyczny wspomagający odchudzanie

  CM3 Alginat

  Naturalny sposób na nadwagę

  CM3 Alginat powoduje uczucie sytości i najedzenia. Stosowany jest w dolegliwościach związanych z otyłością. Produkt został opracowany w celu zmniejszenia ilości spożywanego pokarmu, stwarzając przy tym możliwość przejścia na optymalne odżywianie. Kapsułka, której substancją czynną jest liofilizowany, skoncentrowany alginian sodu, uzyskany z ekstraktu brunatnic, z dodatkiem chlorku wapnia i chlorku glinu, pęcznieje w Twoim żołądku dając uczucie sytości.
  Dzięki CM3 Alginat możesz spokojnie rozpocząć proces odchudzania, bez głodowania! Przejdź na stronę http://cm3.com.pl/
 • Stymulator serca, kardiostymulator zwany potocznie
  „rozrusznikiem serca” (pacemaker)

  Wszczepialne urządzenie elektryczne, które pobudza rytm serca. Stosuje się go przy chorobach węzła zatokowo-przedsionkowego oraz w zaburzeniach przewodzenia min. w bradykardii. Choroby te mogą prowadzić do objawów niedokrwienia mózgu lub niewydolności serca.
 • Kardiowerter – defibrylator ICD
  (implantable cardioverter defibrillator)

  Wszczepialne urządzenie elektryczne, które dostarczając do serca impuls elektryczny przywraca jego prawidłową akcję. Wszczepiany najczęściej przy trachykardii czyli przy częstoskurczu. Dzielimy je na kardiowertery jednojamowe (ICD – VR) i dwujamowe (ICD – DR).

  Urządzenie dostarcza impuls o wysokiej energii, który przerywa arytmię i przywraca naturalny rytm serca.
 • Kardiowerter – defibrylator CRT-D – Cardiac Resynchronization Therapy Defibrillator (CRT-D) - terapia resynchronizująca z funkcją defibrylacji

  Oprócz właściwości, które ma kardiowerter - defibrylator ICD dodatkowo posiada funkcję resynchronizacji czyli przywracania synchronicznej pracy obu komór serca.

  Dzięki dodatkowej (trzeciej) elektrodzie umieszczanej w okolicach lewej komory w układzie żył wieńcowych, dostarczane impulsy elektryczne synchronizują pracę lewej i prawej komory poprawiając sprawność skurczów serca.

  Każdy kardiowerter jest jednocześnie stymulatorem (tzw. rozrusznikiem) i w razie potrzeby zdoła pobudzić do pracy serce, które działa zbyt wolno (tzw. bradykardia) lub przestało pracować zupełnie (tzw. asystolia).
 • Elektrody
  (leads)

  Są to 'przewody' z jednej strony podłączone do „rozrusznika” lub kardiowertera – defibrylatora a z drugiej do serca. Wykrywają uderzenia serca i dostarczają impulsy elektrycznie.

  Możemy wyróżnić między innymi: elektrodę defibrylacyjną, elektrodę stymulacyjną, lewokomorową. Każda z nich spełnia określone dla siebie funkcje.
 • 'Akcesoria': cewniki, prowadniki, balony i wiele innych…

  Cała gama tzw. osprzętu, którego używa się przy operacjach. Bez niego przeprowadzenie zabiegu byłoby niemożliwe.
 • Stent – graft aortalny (Endovascular Stent Graft)

  Zwany czasem protezą czy też „sprężynką”. Zbudowany z różnej grubości drutu tworzącego siatkową konstrukcję w kształcie walca. Umieszcza się go wewnątrz naczynia krwionośnego aby przywrócić mu drożność. Stosowany w leczeniu tętniaków.

  Stent graft jest rodzajem stentu pokrywanego protezą naczyniową.


Skontaktuj się z nami

Jesteśmy firmą, dla której wartości i słowo “misja” nie są tylko pustymi słowami.

Dostarczamy produkty i rozwiązania poprawiające jakość życia. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego oraz wytwarzamy i dystrybuujemy specjalistyczne suplementy diety.

Zobacz

Działamy w obszarze CRM (Cardiac Rhythm Management), elektrofizjologii, radiologii, przeciwdziałania niepłodności (ginekologii).

Poznaj